PL EN
20 września, 2023

Jakie dokumenty powinni złożyć kandydaci przyjęci do Szkoły Doktorskiej?

Kandydaci przyjęci do Szkoły Doktorskiej Politechniki Białostockiej (SDPB) powinni złożyć poniższe dokumenty.

1. Podanie o przyjęcie do SDPB (wydrukowane z Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) i podpisane).
  2. Kwestionariusz osobowy (wydrukowany z IRK i podpisany).
  3. Poświadczona przez uczelnię (na podstawie przedłożonego oryginału) – kopia odpisu dyplomu magistra, magistra inżyniera lub równorzędnego; – kandydat przynosi skserowane odpisy.
  4. Poświadczona przez uczelnię (na podstawie przedłożonego oryginału) – kopia dokumentu potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym (np. certyfikat, suplement do dyplomu ukończenia studiów) – kandydat przynosi skserowane suplementy, certyfikaty itp.
  5. Podanie o legitymację wraz z dowodem opłaty.
  6. Dane identyfikacyjne doktoranta – oświadczenie do pobrania.
  7. Skierowanie na badania – wydawane będzie w sekretariacie SDPB WM- pok. 340 – termin dostarczenia to 13.10.2023 r.
    Wykaz placówek, w których można zrobić badania (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 376 KB)

Zajęcia w Szkole Doktorskiej Politechniki Białostockiej rozpoczynają się od 16.10.2023 r. Szczegółowy Rozkład zajęć  będzie dostępny w zakładce Harmonogram zajęć.